Skip to main content

Kontakta oss

Våra experter

Dan Palmsten
Commercial Director
076-325 84 13
dan.palmsten@3N.se

Pauliina Carlsson
Key Account Manager offentlig affär
076-336 49 74
pauliina.carlsson@3N.se

Per Asketun
Key Account Manager & Distriktsansvarig Göteborg
072-504 60 26
per.asketun@3N.se

Erik Dahlström
Distriktsansvarig Öst / Norr
070-960 28 70
erik.dahlstrom@3N.se

Henrik Mikkelsen
Distriktchef Danmark
+45 42 43 13 38
henrik.mikkelsen@3N.se

Roots by 3N

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg
+46 42-38 60 30
info@3N.se

3N Produkter AB

  • Org.nr: 556312-6316
  • Pg: 4318415-9
  • Bg: 709-4006

Order

Gunilla Johansson
Teamledare Order
042-38 60 30
info@3N.se

Cecilia Nilsson
Stf teamledare Order
042-38 60 30
info@3N.se

Monika Lundcrantz
Order
042-311 14 61
monika.lundkrantz@3N.se

Head Office

Jörgen Johansson
VD/CEO
070-584 27 17
jorgen.johansson@3n.se

Roger Johannesson
Operations Manager
070-825 64 14
roger.johannesson@3n.se

Filip Olsson
CFO
070-219 79 84
filip.olsson@3n.se

Magnus Andersson
Inköpschef
070-960 48 78
magnus.andersson@3n.se

Kristina Andersson
Head of Quality assurance
070-142 07 52
kristina.andersson@3n.se

Tinnike Almquist
HR Manager
073-0206764
tinnike.almquist@3n.se

Lotta Morberg Jansson
Senior Communicator
070-875 43 76
lotta.morberg@3n.se

Pernilla Ahlqvist
Event- & marknadskoordinator
076-637 94 71
pernilla.ahlqvist@3n.se

 

 

Skicka ett meddelande

Contact Us

Vill du beställa direkt
från grossist?

Vi jobbar med alla svenska fullsortimentsgrossister och de flesta grönsaksgrossister. Kontakta din grossist och fråga efter våra produkter.